Vítame Vás na našej internetovej stránke. Dovoľte aby sme Vám v krátkosti predstavili činnosť našej obchodnej spoločnosti. Hlavnou činnosťou spoločnosti je predaj a servis zváracej techniky. V súvislosti s týmito činnosťami ponúkame poradenstvo v oblasti zvárania. Sme nápomocní pri výbere vhodného zváracieho zariadenia podľa požiadaviek zákazníka. Orientácia na zákazníka je pre nás dôležitá.

   Naša spoločnosť je na Slovenskom trhu od roku 2008, no naše skúsenosti siahajú až do roku 2003. Nadobudli sme skúsenosti od samotnej výroby zváracích zdrojov, obchodnou činnosťou v rámci celého Slovenska, servisnej činnosti. Vykonávame predvedenie a zaškolenie obsluhy pre zváracie zariadenia. Ponúkame Vám široké príslušenstvo potrebné k zváraniu ako sú ochranné pomôcky, prídavné materiály, technické plyny, brusivo, elektro-náradie, nabíjačky a zabezpečenie náhradných dielov podľa požiadaviek. Vykonávame opravy a zváračské práce ako zváranie hliníkových diskov, zváranie nerezu a liatiny.

 Našu činnosť sme rozšírili o predaj ochranných pracovných odevov, obuvi, voľnočasovej obuvi a odevov, bezpečnostných postrojov, bežnej chémie a ďalšieho širokého príslušenstva. V tejto súvislosti ponúkame našim zákazníkom grafickú potlač, prevažne na pracovné odevy (logá, grafické firemné aplikácie). V súčasnosti ponúkame zákazníkom transferovú potlač, Flex potlač, laserovú tlač alebo vyšívané motívy.

 Veríme, že Vám v tejto oblasti ponúkneme to, čo hľadáte.

Váš tím spoločnosti WELD TRADE s.r.o.

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní